آیا محصولات Reliv واقعا کار می کنند؟

پزشکان علائم بیماری های ما را بارها بدون درمان علت درمان می کنند. من در ۳ سال گذشته مزایای سلامتی قابل توجهی از استفاده از محصولات Reliv داشته ام. بدن انسان ارگانیسم شگفت انگیزی است که با تغذیه مناسب می تواند خود را درمان کند.

یک گواهی قانع کننده از یکی از دوستانم که از محصولات Relief استفاده می کرد، آمد. من از کمبود انرژی، خستگی مفرط و افسردگی رنج می برم، بنابراین به دکتر معروفی که تجربه آلرژی دارد مراجعه کردم. پزشکان در کلینیک مایو بیماران را به او ارجاع دادند و او شهرت باورنکردنی برای درمان پیشگام داشت. او تشخیص داد که من به چندین آلرژی و کاندیدا مبتلا هستم که ممکن است به کاهش انرژی من کمک کرده باشد. کاندیدا یک عفونت قارچی است که روده ها را درگیر می کند و به نظر می رسد زنان از مشکلات عفونت قارچی آگاه هستند. بنابراین من از تشخیص شگفت زده شدم، اما مصمم به شکست دادن آن بودم. او به من توضیح داد که سیستم ایمنی بدن من آسیب دیده است و به همین دلیل مستعد ابتلا به بیماری هایی هستم که داشتم. راه حل این بود که به آرامی سیستم ایمنی خود را از طریق دارو و تغذیه تقویت کنم. او یک رژیم غذایی سخت برای من تعیین کرد که شکر را حذف کرد. او همچنین خرید مواد غذایی را از یک فروشگاه مواد غذایی سالم توصیه کرد، بنابراین سفر من به سوی سلامتی بهتر از طریق تغذیه مناسب آغاز شد.

حدود یک سال خوب پیش رفت، زیرا به مشورت با پزشک ادامه دادم. مشکل من این بود که هر چقدر تلاش کردم نتوانستم قند را به طور کامل از رژیم غذایی ام حذف کنم. بعد از کشف طب سوزنی دوباره از علائم رهایی یافتم. این یک روش طب شرقی برای پیشگیری از بیماری هایی بود که بدن و سیستم ایمنی را درمان می کرد. آنها همچنین یک رژیم غذایی سخت را توصیه کردند که شکر را حذف کند. من نمی توانستم برای مدت طولانی رژیم غذایی بدون قند داشته باشم.

تلاش من برای تغذیه مناسب برای کمک به تقویت سیستم ایمنی بدنم مدام می دانست که اگر نتوانم قند را از رژیم غذایی خود حذف کنم، در نهایت ممکن است شکست بخورم. هنگامی که سیستم ایمنی بدن ما آسیب می بیند، احتمال ابتلا به بیماری های کوتاه مدت و طولانی مدت بیشتر است. بیماری های عمده ای مانند سرطان، برونشیت مزمن و بیماری های قلبی در سیستم ایمنی ضعیف شروع به رشد می کنند. زمانی که در یک ایالت شمالی با هوای سرد زندگی می کردم، اغلب به آنفولانزا و سرماخوردگی مبتلا می شدم. در فصل بهار و پاییز به دلیل گرده گل و کپک های موجود در هوا مجبور شدم پنجره های خانه را به هوای تازه بسته بگذارم. سینوس‌ها دائماً متوقف می‌شدند و تنفس خوب معمول بود. گاهی اوقات با استفاده از ویتامین C خالص از فروشگاه مولتی ویتامین محلی خود احساس راحتی می کنم و متوجه شده ام که مصرف گهگاهی سیر خام کمک می کند.

یافتن فرمول مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن گاهی گیج کننده و پیچیده بوده است. آموختم که بدن به حداقل نیاز روزانه به بسیاری از ویتامین ها و پروتئین ها نیاز دارد. همچنین یاد گرفتم که بسیاری از غذاهایی که امروزه می خوریم فاقد مواد مغذی مورد نیاز ما هستند. برخی افراد برای اجتناب از غذاهای فرآوری شده که مصرف می کنیم گیاهخوار شده اند. خستگی و افسردگی من ادامه پیدا کرد و در زندگی شخصی و حرفه ای ام اختلال ایجاد کرد. من از درمان علائمم بدون توجه به علت واقعی بیماری ام دست کشیدم.

زمانی که Reliv را شناختم، متوجه شدم که بسیاری از مردم با استفاده روزانه از محصولات در طی یک دوره زمانی معجزه آسا و فواید سلامتی را تجربه کرده اند. Reliv International یک شرکت معتبر با چندین حق ثبت اختراع در زمینه علوم غذایی است که در ارتباط با مکمل های بهداشتی بسیار نادر است. وقتی پرسیدم که چرا محصولات اینقدر خوب کار می کنند، متوجه شدم که محصولات دارای قابلیت زیستی انحصاری هستند و مردم از مزایای سلامتی شگفت انگیزی برخوردارند زیرا محصولات برای ایجاد سیستم ایمنی طراحی شده اند. باورم نمی‌شد که چنین محصول شگفت‌انگیزی پیدا کرده باشم که واقعاً معمای تغذیه را با گنجاندن حداکثر نیاز روزانه به هر ویتامین و ماده مغذی که بدن ما برای مبارزه با بیماری نیاز دارد، ساده کرده است.

من بلافاصله با مصرف روزانه محصولات Reliv افزایش قابل توجهی در انرژی و هوشیاری را تجربه کردم. با گذشت زمان، در زمستان مریض نشدم و توانستم در بهار و تابستان پنجره هایم را بدون حساسیت باز کنم. من قبلاً به دلیل استرس با مشکلات شدید کمر مواجه بودم که در یک نقطه باعث کوتاه قدم روی ویلچر شد. من نمی توانستم بیش از ۵ دقیقه روی پاهایم بایستم بدون اینکه درد طاقت فرسا ناشی از عصب سیاتیک در پایم باشد. به من دستور داده شد که مصرف محصولات Reliv را افزایش دهم و مطمئناً هیچ مشکل کمر و عصب سیاتیک نداشتم که بسیار ناتوان کننده بود.

من یک رژیم غذایی سالم دارم اما هنوز با مصرف چند بار شکر مشکل دارم. با این حال، استفاده از محصولات Reliv در یک دوره زمانی به من کیفیت زندگی را داده است که هرگز فکرش را نمی کردم. سیستم پشتیبانی Reliv از طریق تماس های تلفنی و خبرنامه های هفتگی که به سبک زندگی سالم از طریق ورزش، تغذیه خوب و استفاده مداوم از مکمل های Reliv اختصاص داده شده است، مرا تشویق می کند. من باید یک برنامه ورزشی را شروع کنم و بستنی و شکلاتی را که دوست دارم بخورم کاهش دهم. علیرغم کمبودهایی که در آن زمینه ها دارم، در نتیجه استفاده از محصولات Reliv در یک دوره زمانی، از سلامت جسمانی باورنکردنی برخوردار هستم. Reliv همچنین به شما امکان می دهد با اضافه کردن مشتریان خرده فروشی و عمده فروشی درآمد کسب کنید.

اگر مایلید در مورد اینکه چگونه Reliv برای سلامتی شما مفید است بیشتر بدانید، می توانید از طریق EzineArticles با من تماس بگیرید و من خوشحال خواهم شد که به شما کمک کنم. اگر تصمیم دارید به Reliv یا هر شرکت بازاریابی شبکه ای معتبر دیگری بپیوندید، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید تا اسرار ۳ درصد از بازاریابان آنلاین و نحوه موفقیت آنها در MLM را کشف کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر