You are currently viewing آیا علم ورزش نوشیدنی های ورزشی ارگانیک پس از تمرین مجدد قابل استفاده است؟

آیا علم ورزش نوشیدنی های ورزشی ارگانیک پس از تمرین مجدد قابل استفاده است؟


آنچه در این مقاله می خوانید

نوشیدنی های ورزشی می توانند بخش مهمی از مدیریت تامین آب برای بزرگسالان و ورزشکاران فعال باشند. تحقیقات نشان داده است که نوشابه های ورزشی یا غیر مغذی بسته به شدت و مدت فعالیت بدنی می توانند تغذیه ورزشی را تکمیل کنند. هدف آنها برآوردن نیازهای متغیر ورزشکاران با ارائه محصول سالم است. با این حال ، نوشیدنی های ورزشی می توانند ارگانیک یا غیر ارگانیک باشند. ضروری است ، چه طبیعی باشد چه نباشد.

نوشیدنی های ورزشی سنتی و نوشیدنی های ورزشی سنتی

بهبود سلامت یکی از دلایل اصلی مصرف کنندگان برای نوشیدن نوشیدنی های ورزشی ارگانیک است. غذاهای ارگانیک را می توان با کودهای شیمیایی درمان کرد ، استیل بدون استفاده از آنتی بیوتیک ها و آفت کش ها ساخته می شود. تولیدکنندگان گاتورید شروع به بهبود محصول خود با حذف روغن های گیاهی برم کرده اند ، که نشان داده است پیامدهای جدی برای سلامتی دارد.

نسخه نوشیدنی ورزشی ارگانیک دوباره طراحی شده است که شامل آب ، آب و آب تنها با هفت ماده است. نیشکر ارگانیک اسید سیتریک؛ طعم طبیعی ارگانیک. نمک دریا حاوی سدیم سیترات و کلرید پتاسیم است.

نوشیدنی های ورزشی سنتی نوشیدنی های قندی هستند که در گروه نوشیدنی های غیر الکلی یا نوشابه قرار نمی گیرند. مواد معمول شامل آب ، الکترولیت ها (سدیم و پتاسیم) ؛ قند حاوی مواد شیمیایی و عطر است.

نوشیدنی های ورزشی ارگانیک با ترکیبات ممکن است انتخاب بهتری باشند. با این حال ، تولید کنندگان نتوانسته اند مقدار قند و سدیم مورد نیاز محصول را حذف کنند. آنها زمان استفاده از نوشیدنی های ورزشی (ارگانیک یا غیر ارگانیک) را مشخص نکردند.

تاریخ

آیا نوشیدنی های ارگانیک برای ورزش بعد از ورزش بهتر است؟

نوشابه های ورزشی در سال 1965 برای تیم فوتبال خود موسوم به Gators اختراع شد. این ورزش جدید برای تقویت روحیه تیمی گاتورید نامگذاری شد. هدف گاتوراید برقراری تعادل آب و برق با ورزشکاران در طول ساعت های ورزش شدید است.

سال بعد ، اورنج بول اولین پیروزی تاریخی خود را در اورنج بول به دست آورد. چیزی که گاتورز را از سایر تیم های فوتبال متمایز می کند ، طراحی جدید است که طراحی ورزشی آنها را افزایش می دهد.

مجموعه جنبش گاتوراد آغاز شد و در آن زمان صاحبان محصولات موسسه علوم ورزشی گاتوراد را تاسیس کردند. گاتوراد بیشترین درصد فروش و بازاریابی نوشیدنی های ورزشی را کنترل می کند.

نوشیدنی های ارگانیک ورزشی Gatorad در حال تکامل است تا نیازهای مصرف کنندگان را برای انتخاب سالم تر برآورده کند و مطمئناً سایر تولید کنندگان نوشیدنی های ورزشی نیز از این روش پیروی می کنند. محصولات ارگانیک بازار چند میلیارد دلاری دارند و مشوق تولیدکنندگان مواد غذایی هستند. ورزشکاران فعال و بزرگسالان تلاش می کنند تا سالم بمانند. این بدان معنی است که تغذیه ورزشی در حال بهبود است.

تحقیقات کنتراست

علوم ورزشی Gathorid مشارکت عمده ای در تحقیقات نوشیدنی های ورزشی است. محققان به بودجه های صنعتی وابسته هستند و منجر به تضاد منافع می شود. بر اساس مقاله ای که در PLOS Medicine منتشر شده است ، بودجه های صنعتی می توانند از محصولات حامی ، صرف نظر از پیامدهای سلامتی آنها ، پشتیبانی کنند.

به طور کلی ، یافته های خاص مبتنی بر شواهد برای نوشیدنی های ورزشی نادر به نظر می رسد. مطالعات بالینی متعدد یافته های وسیع و عجیب و غریبی به همراه داشته است.

طبق تحقیقات انجام شده ، تعیین نوشیدنی های ورزشی باعث افزایش یا کاهش عملکرد ورزشی نمی شود. شواهد باورنکردنی نشان می دهد که ورزشکاران ، محققان و محققانی که برای سلامت و انتخاب بهتر به تحقیقات تکیه می کنند. این می تواند برای مربیان و متخصصان تغذیه مشکلی ایجاد کند.

نقش نوشیدنی های ورزشی

آیا نوشیدنی های ارگانیک برای ورزش بعد از ورزش بهتر است؟

برای ورزشکاران و بزرگسالان فعال ، نوشیدنی های ورزشی طوری طراحی شده اند که مایعات و الکترولیت های (سدیم و پتاسیم) از دست رفته در حین فعالیت بدنی شدید را پر کنند. طبق مقاله ای در مجله بین المللی تغذیه ورزشی ، ورزشکارانی که بیش از دو ساعت تمرین می کنند می توانند با مصرف کربوهیدرات و مایعات در نوشیدنی های ورزشی عملکرد خود را بهبود بخشند.

ورزشکاران و بزرگسالان فعال که به طور منظم ورزش می کنند آب و الکترولیت ها را از طریق عرق از دست می دهند. طبق تحقیقات انجام شده ، مدیریت تامین آب ، از جمله آب و نوشیدنی های ورزشی ، می تواند فرد را هیدراته نگه دارد.

هدف این است که از نوسانات بیش از حد در تعادل الکترولیت ها جلوگیری شود ، که می تواند بر کم آبی بدن و عملکرد ورزشی تأثیر منفی بگذارد. میزان تعریق در ورزشکار به ورزشکار متفاوت است. بنابراین ، برنامه های جایگزینی مایعات توصیه می شود. به گفته کالج پزشکی ورزشی آمریکا ، نوشیدنی های ورزشی برای ورزشکارانی که بیش از 60 دقیقه ورزش می کنند مفید است.

مسئله قند

نوشیدنی های ورزشی ارگانیک یا غیر ارگانیک قند بالایی دارند. به گفته مرکز تغذیه سالم ، برخی از نوشیدنی های ورزشی حاوی 19 گرم قند هستند. 200 میلی گرم سدیم و 8 اونس کالری حاوی 80 کالری است. میزان قند 19 گرم نوشابه ورزشی معادل 5 قاشق چایخوری است.

مشکل بزرگسالان است. نوجوانان و غیر ورزشکاران با سرعت نگران کننده ای از آنها استفاده می کنند. مطالعات نشان داده است که نوشیدنی های شیرین (SSB) ، مانند نوشیدنی های ورزشی ، “منبع اصلی قند در رژیم غذایی آمریکا هستند”. مصرف زیاد قند می تواند منجر به افزایش وزن و کاهش وزن شود. نشان داده شده است که باعث افزایش چاقی و سلامت دندان می شود.

طبق دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، به بزرگسالان توصیه می شود بیش از شش قاشق چای خوری شکر در روز نخورند. این مقدار باید حداکثر 3 قاشق چای خوری در روز برای کودکان باشد. نوشیدنی های ورزشی نیاز روزانه افراد بزرگسال به قند را برآورده می کند و برای کودکان مناسب نیست.

طبق گفته ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، هنگام نوشیدن نوشیدنی های ورزشی در خارج از سالن بدنسازی ، باید از قندها ، چربی ها و قندهای غیر ضروری اجتناب کنید. سدیم و کالری زیادی تولید می کند. مصرف بیش از حد نوشابه های شیرین (SSB) می تواند منجر به “بیماری لثه” شود. چاقی و دیابت نوع 2

در مقاله ای که در مجله انجمن دندانپزشکی آمریکا منتشر شده است ، آمده است که نوشابه هایی مانند شکر (نوشیدنی های ورزشی) عامل اصلی پوسیدگی دندان نیستند و یک انتخاب سالم مایعات هستند.

SSB ها باعث کاهش مشکلات بهداشت دهان و دندان ، به ویژه در بزرگسالان و کودکان می شوند. تحقیقات نشان می دهد که نوشابه ها عامل اصلی پوسیدگی دندان هستند.

با نوشیدنی های ورزشی مقایسه کنید

اندازه و شکل نوشیدنی های ورزشی متفاوت است. طعم ها و مواد مختلفی وجود دارد. نوشیدنی های ارگانیک ورزشی مانند Gatoride هنوز هم باید از نظر محتوای آنها به دقت مورد بررسی قرار گیرند. خط جدید گاتوریدهای ارگانیک از 16.9 اونس برای هفت قاشق چای خوری شکر شروع می شود.

طبق گزارش انجمن قلب آمریکا (AMA) ، میزان توصیه شده قند برای بزرگسالان 6 قاشق چایخوری است. مشکل دیگر نوشیدنی های ورزشی این است که آنها به عنوان یک گزینه سالم برای ورزشکاران و عموم مردم به بازار عرضه می شوند. ائتلاف اقدام چاقی (OAC) یک نمودار برای از بین بردن ترکیبات نوشیدنی های ورزشی محبوب ارائه می دهد.

آیا نوشیدنی های ارگانیک برای ورزش بعد از ورزش بهتر است؟

اطلاعات و نکاتی در مورد نوشیدنی های ورزشی

انتظار می رود فروش و فروش نوشیدنی های ارگانیک ورزشی به میزان قابل توجهی افزایش یابد. این نوشیدنی ها برای بهبود سلامتی و تناسب اندام ما تبلیغ می شوند. با این حال ، تحقیقات نشان می دهد که آنها برای افراد غیر ورزشکار توصیه نمی شود. در اینجا برخی از حقایق و توصیه های تحقیقات ورزشی در مورد نوشابه ها آورده شده است.

  • فواید نوشیدنی های ورزشی برای سلامتی محدود به کسانی است که به طور منظم ورزش می کنند.
  • یک کودک یا نوجوان آمریکایی معمولی برای نوشیدن نوشیدنی های ورزشی ورزش نمی کند.
  • بزرگسالان فعال که کمتر از یک ساعت ورزش می کنند. آب و غذای کافی برای نوجوانان یا کودکان توصیه می شود.
  • نوشیدنی های ورزشی منبع اضافی قند و کالری اضافی در رژیم غذایی ما هستند.
  • نوشابه های غیر ورزشی می توانند خطر پوسیدگی دندان را افزایش دهند.
  • نوشیدن نوشیدنی های ورزشی باعث افزایش مصرف سدیم می شود.
  • نوشیدنی های ورزشی مخصوص بزرگسالان و کودکان است. این یک عامل مهم در چاقی در نوجوانان و کودکان است.

نوشیدنی های ورزشی ؛ در کنار سایر نوشیدنی های شیرین (SSB) ، رژیم غذایی آمریکایی حاوی حدود 50 درصد قند است.

ویرایش و ترجمه elmevarzesh.com


دیدگاهتان را بنویسید