آیا آب قلیایی و رژیم غذایی قلیایی می توانند خستگی و درد را کاهش دهند؟

آیا آب قلیایی و رژیم غذایی قلیایی می توانند خستگی و درد را کاهش دهند؟ آیا می دانستید که تغذیه نامناسب ممکن است باعث خستگی، کاهش استقامت و درد شود؟ معمولاً افرادی که در رژیم غذایی استرالیا هستند حاوی سطوح بالایی از قندها و غذاهای فرآوری شده هستند. سبک زندگی آنها استرس زا شد و تحرک کمتری داشتند.

بدن شما به دلیل انتخاب های غذایی، پاسخ استرس، قرار گرفتن در معرض فلزات سنگین و سموم محیطی، هیپراسید می شود. حالت طبیعی بدن قلیایی است و باعث سلامتی و انرژی پر جنب و جوش می شود. همانطور که بدن شما اسیدی تر می شود، می توانید احساس خستگی کنید و استقامت خود را کاهش دهید. اگر به خوردن غذاهایی ادامه دهید که بدن شما را اسیدی می کند، می تواند به اندام های شما آسیب برساند که می تواند منجر به بیماری و درد شود. در این مقاله ۳ نکته را دریافت خواهید کرد که می تواند به کاهش خستگی و درد عمومی کمک کند.

نکته ۱: با رژیم آلکاپالئو آشنا شوید.

رژیم آلکاپالئو بهترین رژیم غذایی قلیایی و رژیم پالئو را ترکیب می کند. برای اکثر مردم رعایت یک رژیم قلیایی همیشه سخت و محدود کننده است. برخی از رژیم های سرخپوشان مصرف بیش از حد گوشت و میوه های فرآوری شده را تشویق می کنند. رژیم AlkaPaleo تعادل تغذیه ای عالی را به شما می دهد و برای تمام خانواده آسان است که در تمام طول سال از آن لذت ببرند.

نکته ۲: یک برنامه غذایی سالم بر اساس رژیم کابالیست ایجاد کنید.

با ایجاد یک برنامه غذایی سالم بر اساس رژیم غذایی کابالیست شروع کنید. قلیایی شدن بدن شما باعث افزایش انرژی، ایمنی و هوشیاری ذهنی شما می شود. تغذیه سالم با یک رژیم غذایی قلیایی سالم و غنی از غذاهای انرژی زا شروع می شود. ترکیب ایده آل ۸۰ درصد غذاهای قلیایی و ۲۰ درصد غذاهای اسیدی است. پیروی از این برنامه غذایی سلامت و تندرستی سلولی را تضمین می کند، از جمله کمک به بهبودی شما از بیماری های رایج.

نکته ۳: هر روز حداقل ۲ لیتر آب هیدروژن قلیایی بنوشید.

۷۵ درصد بدن ما آب و ۹۰ درصد مغز ما آب است. ما برای انتقال مواد مغذی به هر سلول به آب نیاز داریم، برای خلاص شدن از شر سمومی که بدن تولید می کند به آب نیاز داریم. هر روز حداقل ۲ لیتر آب هیدروژن قلیایی بنوشید. این شامل نوشیدن آب هیدروژن قلیایی برای افزایش انرژی، استقامت و تسکین درد است.

سلب مسئولیت

اطلاعات موجود در این سایت برای تشخیص یا درمان هر گونه بیماری نیست، بلکه برای کمک به افراد در تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامت طبیعی است. این اطلاعات جایگزین درمان یا توصیه هایی نمی شود که پزشک ممکن است تجویز کند. اگر شرایط پزشکی دارید، به شما توصیه می شود از یک متخصص پزشکی آموزش دیده کمک بگیرید. محصولات موجود در این وب سایت توسط اداره کالاهای درمانی ارزیابی نشده اند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر