You are currently viewing آن لویز گیتلمن: هفت تقویت اساسی ایمنی

آن لویز گیتلمن: هفت تقویت اساسی ایمنی


از آنجا که سلامت ما همچنان توسط ویروس ها تهدید می شود ، زمان آن رسیده است که سیستم ایمنی بدن خود را به بالاترین سطح ممکن بازگردانیم. نکته مورد علاقه من در مورد تغذیه و سلامت کلی – آنچه من را در این زمان به عنوان الگو قرار می دهد – این است که ما بر قوی نگه داشتن بدن خود تمرکز می کنیم تا بتوانیم بر هر چیزی غلبه کنیم.

سیستم ایمنی قوی پایه و اساس حفظ سلامتی است. بنابراین بیایید یک استحکام قوی ضد ویروس بسازیم و موارد ضروری خود را در جعبه ابزار خود مرور کنیم. آیا بالاخره می توانید قلعه خود را از سنگ بسازید؟

حفظ سلامت سیستم ایمنی شامل رژیم غذایی سالم و ورزش است. به طور منظم تمرین کن. یک شب خوب بخوابید سازگاری با نیازهای عاطفی و روحی شما ؛ اینها شامل اضافه کردن سبزیجات و ویتامین ها است. خسته ای. مشکلات گوارشی ؛ اگر با بیماری مزمن مانند آلرژی دست و پنجه نرم می کنید ، سم زدایی و بازسازی مهم است.

یک سیستم ایمنی سالم مهاجمان خارجی را به روش خود از جمله ویروس ها شکست می دهد. هنگامی که قرار گرفتن در معرض سموم محیطی کاهش می یابد ، بهترین راه برای بازکردن کانال های سم زدایی و انجام بهترین کار است.

این مفاهیم پایه و اساس من هستند طول عمر زیاد نظافت ؛ این برنامه ای است که نه تنها غذای مغذی و سم زدایی می خورد بلکه سموم را از محیط شما خارج می کند ، التهاب را در بدن شما کاهش می دهد و منجر به یک عمر طولانی و سالم می شود.

هنگامی که رژیم غذایی و شیوه زندگی سالمی دارید ، زمان آن فرا رسیده است که مواد مغذی مورد نیاز بدن برای سالم ماندن را دوباره پر کنید. مطالعات متعددی برای تعیین اینکه کدام عفونت های ویروسی باعث ناتوانی و تهدید کننده زندگی دیگران می شود انجام شده است.

ویتامین A ویتامین سی ویتامین دی سلنیوم بسیاری از مواد مغذی از جمله ید و روی برای مزایای آنها مورد مطالعه قرار گرفته است و من آنها را توصیه می کنم.

در اینجا هفت مرحله اساسی وجود دارد که می توانید برای شروع روند آماده سازی برای میانجیگری انجام دهید

 1. نگهش دارPH خود را بررسی کنید. هنگام سرماخوردگی یا سرماخوردگی ، اولین کاری که می کنم مصرف نمک اضافی است. چرا؟ من هر روز یک قاشق چایخوری نمک دریایی سلتیک و یک قاشق غذاخوری کرم تارتار در 4 اونس آب می نوشم تا متوجه شوم که PH من متعادل نیست. و من مرتباً سطح pH خود را اندازه گیری می کنم. داروخانه شما به راحتی می تواند وضعیت سلامتی شما را با استفاده از کاغذ pH یا کاغذ نیتروزین از هر داروخانه ارزیابی کند. این مقاله برای آزمایش سطح pH بزاق و ادرار استفاده می شود.

  محدوده pH از O تا 14 است. به عنوان یک نقطه خنثی ، pH 7 تا 0 اسیدی تر می شود. از 7 تا 14 pH قلیایی تر می شود. استاندارد ادرار و بزاق کمی اسیدی در 6.4 است. بررسی سطح pH اطلاعات ارزشمندی در مورد بیوشیمی بدن از طریق تعادل اسید-قلیایی ارائه می دهد. اسیدیته بیش از حد اغلب منجر به کاهش ایمنی می شود. ویروس ها باکتری ها قارچ ها و انگل ها در بدن اسیدی زندگی می کنند.
 2. سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید. فرمول ایمنی از آنجا که سیستم دفاعی بدن شما به طرق مختلف قدرتمند است ، غدد اصلی تقویت کننده سیستم ایمنی بدن شما ، مواد مغذی استخراج گیاه ؛ مواد معدنی و ویتامین ها به طور خاص برای مزایای تقویت سیستم ایمنی بدن مورد بررسی و انتخاب قرار گرفته اند. حاوی ویتامین B و مواد معدنی شما است. . این فلز روی ترکیب کوئرستین با یک فرمول ساده همه کاره ظاهر شما را ساده می کند.
 3. مطمئن شوید متیله شده است. بسیاری از برنامه های روزانه شما باید شامل متیل کوبالامین (شکل ترجیحی B-12) باشد. این نقش کلیدی در تولید گلوتاتیون ایفا می کند ، که در زیر به آن می پردازم. من می گیرم و توصیه می کنم مولتی ویتامین پیشرفته روزانه برای اطمینان از تولید گلوتاتیون و سلامت سیستم ایمنی بدن ، که حاوی بیش از 30 ویتامین و مواد معدنی ضروری ، از جمله اشکال بسیار قابل جذب است (ویتامین هایی که در بالا ذکر کردم).
 4. ویتامین C آنتی اکسیدان را تقویت کنید مدتهاست که شناخته شده است که حاوی ویتامین C است. اثرات ضد ویروسی من توصیه می کنم UNI KEY Health را با افزایش فعالیت سلول های کشنده طبیعی (NK) و سلول های T تکمیل کنید ، در حالی که سیتوکین هایی که باعث التهاب می شوند را مسدود کنید. زمان-ج برای حفظ این سطح ویتامین D در طول روز
 5. بدون D نرو. نمی توانم بگویم که این مکمل ویتامین برای سلامت ریه و سیستم ایمنی بدن شما چقدر اهمیت دارد. دستگاه تنفسی شما ؛ حتی نای و آلوئولها مسئول عملکردهای مختلف ایمنی هستند که برای محافظت از این بافتهای نرم ریه طراحی شده اند. آلوئولها با افزایش سن مقداری از کشش خود را از دست می دهند. این قابلیت نگه داشتن هوا را کاهش می دهد و شانس رشد را افزایش می دهد. پنومونی همچنین ویتامین D را تنظیم می کند که باعث اختلالات تنفسی ناشی از ویروس ها می شود سلول های Tاین به ما در مبارزه با عفونت ها کمک می کند و با افزایش سن از بین می رود.
 6. بازی امن با پول نقره یک دافع حشرات است. قارچ ، سابقه طولانی در استفاده از آن برای بیماری های باکتریایی و ویروسی دارد. من اخیراً در مورد م effectiveثرترین شکل پولی که تا به حال با آن برخورد کرده ام نوشتم این مقالهنمی تواند نقره ای عالی اکسید نقره شلات شده با غلظت 4000ppm در دسترس است. 15 برابر بیشتر از نقره کلوئیدی که می توانید خریداری کنید ، صرفه جویی کنید. این نقره زیست سازگار وارد سلول می شود که در آن ویروس تکثیر می شود. من 150ppm توصیه شده را کم می کنم و از 8 قطره در محلول سینوس خود استفاده می کنم و حداقل یک بار در روز آن را نگه می دارم.
 7. با گلوتاتیون پیشرفت کنید. گلوتاتیون به عنوان یک سم زدا و آنتی اکسیدان اصلی در هر سلول بدن وجود دارد اما بیشتر در کبد فعال است. سرطان توجه داشته باشید که در افراد مبتلا به ایدز و سایر بیماری های جدی ، سطح گلوتاتیون به طور کلی به طور قابل توجهی پایین تر است. پیشنهاد شده است که این آنتی اکسیدان نقش کلیدی در تضعیف سیستم ایمنی بدن دارد. برای افزایش سطح گلوتاتیون یک پروتئین رژیمی در نظر بگیرید. از آنجا که گلوتاتیون از سه آمینو اسید (سیستئین ، گلوتامین و گلیسین) تشکیل شده است ، یکی از بهترین راه ها برای تحریک تولید ، مصرف یک پودر پروتئین استاندارد با یک یا دو فنجان آب پنیر در روز است. پروتئین آب پنیر فلاش چربی علاوه بر لاکتوفرین ها و گلیکوپروتئین ها که اسیدهای آمینه غیرطبیعی را درمان می کنند ، سیستئین در سایر محصولات آب پنیر از طریق فرآیند حرارت ناسالم تأمین می شود. . این ویدیو درباره دلیل خالص بودن پروتئین آب پنیر چربی فلاش بیشتر بدانید.

  سایر منابع مغذی گلوتاتیون عبارتند از: جوانه بروکسل ؛ کلم و کلم بروکلی.

برای همه شما آرزوی سلامتی و موفقیت در ماه ها و سال های آینده دارم.دیدگاهتان را بنویسید