You are currently viewing آسیاب مرغ Tex -Mex + منوی هفتگی – Protection RD

آسیاب مرغ Tex -Mex + منوی هفتگی – Protection RD


چند روز پیش طوفان بود. هفته گذشته در این زمان ، من در مورد جشن تولد دختران جدی بودم. بازی در یک چشم بر هم زدن به پایان رسید. خیلی خوب پیش رفت. همه ما دختران خود را دوست داریم. ما در طول نمایش های بزرگ خود از دوستان زیادی برخوردار هستیم. مریخ با پیتزا و نوشابه می آید و همه والدین به اتاق مهمانی می آیند تا با همه چیز کمک کنند.

صدای والدین مثل بچه ها بلند است. آنها از راه دور صحبت می کنند. یادم هست پیتزای دومینو بدتر بود. بچه ها چیزهای زیادی رشوه دادند تا یک عکس زیبا از آن دو در مقابل یک جاروبرقی و یک دیوار بادکنکی که شایسته Pinterest است دریافت کنند. #آن را میخکوب کرد

یکشنبه با خانواده سپری می شود. جشن گرفته می شود. در پایان روز ، دختران تمام وقت خود را با پسر عموی خود می گذرانند و با اسباب بازی های جدید بازی می کنند. انگار آنقدر بزرگ شده بودیم که می توانستیم به نتیجه برسیم. نمد عجیبنمی تواند احساس می کنم امروز صبح کارم را رها کردم با یکدیگر همه بچه های من در تعطیلات هستند ، اما من وقت با کیفیت می خواهم فقط آنها

دختران و پدر و مادرم ؛ همه برادران و خواهران شوهر دیشب برای تماشای بازی من به ورزشگاه آمدند. پنج سال از زمانی که خانواده ام بازی من را می بینند می گذرد در حالی که مارک تیم من را تشویق می کرد. قبل از اینکه یک سوم شمشیرهایم از اسکیت های مورد علاقه ام بیرون بیاید ، خوب بازی کردم. در نهایت 2بار دوم دوره زمانی من یک زمین بازی اجاره کردم و معتقد بودم که می توانم دوباره بازی کنم. و گل زدم. برو!

دیروز ، وقتی فهمیدم که باید JAM را جمع کنم ، صبح یکشنبه صبح زود سر کار رفتم. هفته گذشته متوجه شدم که دستور پخت دارم. من آن را در پیش بینی آب و هوا می بینم. هوای سرد فرا می رسد و غذای آرامش بخش در این نزدیکی است. می دانم که باید این هفته ساده صحبت کنم. احزاب پشت ما هستند. اما این هفته عصر شلوغی است. انگیزه من برای شام هنوز پایین است.

آخرین شام یک غذای خوشمزه در بار و استیک محلی ما بود – این رولت های سالاد در منو مورد علاقه بود ، اما من دقیقاً آنها را دوباره درست نکردم ، اما سریع ، آسان و خوشمزه بودند. ما دوست داریم که آنها را برای شام سبک بخوریم ، اما می توان آنها را به عنوان یک میان وعده سنگین خورد.

عناصر

 • 10 برگ کاهو رومی ؛

 • 1 پوند مرغ پخته را به صورت نازک برش دهید

 • یک عدد آووکادو را نازک برش دهید

 • 1 فنجان ذرت منجمد ؛ آب میشود

 • 2/3 فنجان سالسای ذرت و لوبیا سیاه آماده شده

 • 1/2 فنجان پوست تورتیلا

 • 1/2 فنجان (2 اونس) پنیر چدار برش خورده

 • 1/4 فنجان مزرعه

 • پودر چیلی چیپوتل 1/2 قاشق چایخوری

 • 2 قاشق غذاخوری کره یا شیر کم چرب

دستورالعمل ها

 1. برگ های کاهو را در یک لایه قرار دهید. هر کاهو را با 1/2 اونس مرغ پر کنید.
 2. ذرت و سالسا را ​​در یک کاسه کوچک مخلوط کنید. به هر برگ کاهو چندین قاشق غذاخوری اضافه کنید.
 3. هر کاهو را با نوار تورتیلا و پنیر سرو کنید.
 4. در یک کاسه کوچک ، یک مزرعه وجود دارد. پودر چیپوتل و کره را خوب مخلوط کنید. بگذارید کاهو زیر باران آسیاب شود و بلافاصله تغذیه کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 10
اندازه خدمات: 1 آسیاب اصلاح شده

مبلغ برای خدمات
کالری 164چربی کل 7.8 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم 378 میلی گرمکربوهیدرات ها 9.9 گرمفیبر: 2.6 گرمقند 2.2 گرمپروتئین 14.0 گرم

کاهو بسیار سرگرم کننده است.

منوی هفتگی: 19 تا 23 سپتامبر

چطور هستید؟دیدگاهتان را بنویسید