آسفالت ۲۰ کیلومتری راه های روستایی شهر بیله سوار


بیله سوار رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گفت: بیش از ۲۰ کیلومتر راه روستایی این شهرستان در ۵ ماه گذشته در دست اجرا، بهسازی و آسفالت بوده است.

آسفالت کردن

ضیاء فخری در بازدید از عملیات آسفالت راه های روستایی با بیان اینکه بهسازی و تسطیح راه های روستایی با هدف تسهیل در تردد از اولویت های اصلی اداره راه است، افزود: در ۵ ماه گذشته ۱۲ کیلومتر انجام شده است. از این مبلغ عملیات زیرسازی پروژه راه ملی قره دره آغاز شد. ۵.۵ کیلومتر از مسیر آسفالت شده و بقیه مسیر آماده آسفالت است.

وی با اشاره به اتمام عملیات بهسازی و روکش آسفالت پروژه ارگانیک راه روستایی کندی تصریح کرد: طول کل پروژه ۳.۵ کیلومتر است که در کل جاده آسفالت اجرا شده و پروژه به مردم ارائه شده است. شهر برای ساکنین

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار بهسازی ۳ کیلومتر راه روستایی اجاق قشلاگی و ۲.۵ کیلومتر راه روستایی شاه تپه سی را در مدت یاد شده برشمرد و اظهار داشت: کل مسیر این دو پروژه به طول انجامید. آماده اجرا آسفالت می باشد.

فخری با اشاره به پروژه های فعال شهرستان بیله سوار از ساخت دومین کمربندی بیله سوار در ماه گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: تکمیل شده است.

عضو شورای اداری شهرستان بیله سوار، بهسازی ۷ و نیم کیلومتر راه روستایی گلی بلاگ را از دیگر پروژه های مهم روستایی این شهرستان برشمرد و گفت: اقدام به تراکم خاک، زمین گذاری لایه دوم و مصالح فونداسیون لایه اول توسط راهداران و مابقی کارهای اجرایی نیز در حال انجام است

وی در ۵ ماه گذشته به لکه گیری محورهای ارتباطی شهرستان بیله سواره با ۴۰۰ تن آسفالت سرد و گرم اشاره کرد و اظهار داشت: راهداران نسبت به نصب ۱۵۰ تابلوی هشدار و پلیس آگاهی و ۲۲ متر مربع تابلوی اطلاعات در جاده های شهرستان اقدام کرده اند. این دوره در دوره مذکور.شهر.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار با حضور راهداری در محورها از شناسایی و انهدام ۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و افزود: برای جلوگیری از فضاسازی ۱۶ مورد. به متخلفان تذکر کتبی داده شده است.

فخری رنگ آمیزی ۱۵۰ متر سرعت کاه، برچیدن ۷۶ تابلوی فرسوده و بی اثر، نظارت بر عملکرد پیمانکاران، ایمن سازی نقاط حادثه خیز مانند نصب علائم هشدار دهنده و نصب چراغ های چشمک زن، تنقیه و لایروبی ۱۶۸ دهانه پل با ایجاد دپوی زباله و استقرار پرسنل راهداری در مناطق حادثه خیز از دیگر اقدامات عمده راهداران در ۵ ماه گذشته است.

وی بیان کرد: در مدت مذکور بیش از ۴۰۰ کیلومتر از راه های اصلی، روستایی، بزرگراهی و مرزی این شهرستان تسطیح و طبقه بندی شده و راهداران شهرستان ۲۰۰ کیلومتر از راه های اصلی و روستایی را آسفالت کرده اند.

آسفالت

آسفالت ۲۰ کیلومتری راه های روستایی شهر بیله سوار