You are currently viewing آزمایشات سریع برای جایگزینی PCR ها برای سفر با واکسن

آزمایشات سریع برای جایگزینی PCR ها برای سفر با واکسناف

دریافت کنندگان واکسن از کشورهای غیر فهرست قرمز می توانند از 24 اکتبر به جای PCR های گران قیمت ، آزمایش سریع انجام دهند.

مسافران باید عکسی از تست و مرجع رزرو خود را که توسط ارائه دهنده خصوصی ارائه شده است ارسال کنند تا نتایج را در اسرع وقت تأیید کنند.

وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی (DHSC) می گوید آزمایشات PCR NHS رایگان را برای تأیید علائم نشان می دهد.

برخی از فرودگاه های انگلستان دارای مراکز آزمایشی برای آزمایش مسافران به محض لمس آنها هستند.

ساجید جاوید ، وزیر بهداشت گفت: «چه سفر کنیم و چه نرویم. دوستان من می خواهم رفتن به خارج از کشور را برای خانواده ام آسان کنم.

“آزمایشات در اواخر این ماه برای کسانی که از تعطیلات میان مدت برمی گردند در دسترس خواهد بود.

ساجید جاوید ، وزیر بهداشت اشاره کرده است که غربالگری PCR برای مسافران دو چاقو با آزمایشات جانبی ارزان (لیام مک برنی / PA) حذف می شود.

بازگشت / ادامه سیم PA

“تنها از طریق بهبود باور نکردنی واکسیناسیون است که انتقال به این آزمایش می تواند ما را قادر سازد تا با مطالعه زندگی با این ویروس با خیال راحت سفر کنیم.”

هر کسی که مثبت است باید خودش را جدا کند.

گرانت شاپس ، وزیر حمل و نقل گفت: “تغییر در قوانین امروز برای افرادی در سراسر کشور که امیدوارند تا اواسط اکتبر درآمد خوبی داشته باشند ، آسان تر و ارزان تر خواهد بود.

وی گفت: “حذف غربالگری گران و ضروری PCR صنعت گردشگری را تقویت کرده و مردم را تشویق کرده است که تعطیلات بین المللی را به طور منظم و با اطمینان رزرو کنند.” ”

برخی از کارشناسان صنعت از این اقدام برای صرفه جویی در هزینه های اضافی سفر خانواده ها استقبال کرده اند ، در حالی که برخی دیگر می گویند نیازی به آزمایش دو طبقه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید