آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت / تردد همت، حکیم و بابایی


به گزارش خبرنگار پلیس خبرگزاری فارس، سرهنگ مجید رنجبر کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راه تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورها و بزرگراه های اصلی پایتخت گفت: دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح راه های تهران وضعیت تردد در جاده ها و بزرگراه های پایتخت بامداد شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ صورت گرفت.

سرهنگ رنجبرگفت: بزرگراه صدر در جهت شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در جهت شرق به غرب قبل از پل صیاد، جاده چمران جنوب به شمال در قسمت حکیم به همت، جاده غرب به شرق از گلها و در جاده غرب به شرق. از بزرگراه چیتگر و آزادگان در صبح شاهد شلوغی ترافیک هستیم.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه بابایی در جهت شرق به غرب بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در جهت جنوب به شمال گلاب، بزرگراه امام علی(ع) در جنوب به سمت شمال بار ترافیکی گلشندوست شهید هستند.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق شهدا و استاد معین و جانبازان میدان امام رضا(ع) ترافیک دارد و بزرگراه نواب امروز خالی و دارای ترافیک سنگین است.

سرهنگ رنجبر افزود: اکیپ های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای تسهیل و کنترل ترافیک از صبح زود در تمامی تقاطع ها، معابر و میادین شهر تهران حضور دارند و طرح تردد برای نظم بخشیدن به شهر در حال اجراست. بزرگراه ها

وی گفت: محور بزرگراه زین الدین جایگزین خوبی برای بزرگراه نواب و جلال و جایگزین خوبی برای محورهای غربی است.

سرهنگ رنجبر خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی برخی از مراکز آموزش و پرورش شهر تهران و برگزاری مجازی کلاس ها، امروز ترافیک کمتری در جاده ها وجود دارد و پیش بینی می شود تا یک ساعت دیگر این حجم کاهش یابد. بنابراین شهروندانی که قصد سفر جاده ای را دارند و عجله ای برای انجام کار خود ندارند، می توانند در زمان های دیگر سفر کنند.

انتهای پیام/
در صفحه اول این مقاله را معرفی کنید