آتش سوزی در پمپ بنزین در خرم آباد/ ۲ نفر مجروح شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانآتشپاد سوم منصور میرزایی در مصاحبه ای رفتن با اشاره خبرنگار مهر به آتش سوزی در یک ایستگاه.این پ آره” در منطقه گوداس شهر خرم آباد بیان کرد: عصر امروز پنجشنبه ساعت ۱۷ و ۵۶ دقیقه یک مورد آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد و همکاران ما از سه ایستگاه آتش نشانی بلافاصله به این منطقه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در جریان این آتش سوزی دو نفر در تلاش برای اطفای حریق مجروح شدند افزود: طبق سوالاتی که از ۱۱۵ دریافت کردیم، یکی از مصدومان ۲۵ درصد و یک نفر بین ۳۵ تا ۳۵ درصد سوختگی دارد. ۴۰ درصد سوختگی داشت.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد تاکید کرد: در جریان این آتش سوزی دو خودروی پراید و سمند در این محل توقف کردند.این پ آرهدر آتش سوزی بودند، گفت: این دو خودرو ۱۰۰ درصد در آتش سوختند.

میرزایی اظهار داشت: این آتش سوزی مغازه های کنار این ایستگاه را درگیر کرد.این پ آرهبه صورت غیرقانونی شیوع پیدا کرده است، گفت: در این زمینه به دو فروشگاه خسارت وارد شد.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه در این حادثه خطر جانی وجود نداشت اما شاهد خسارت به دو خودرو و یک مغازه در کنار این ایستگاه بودیم، افزود: متاسفانه با وجود تذکرات فراوان همچنان شاهد فعالیت این ایستگاه های غیرمجاز هستیم.این پ آرهدر شهر خرم آباد هستیم.

رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی شهرداری خرم آباد با اشاره به فعالیت غیرمجاز این مکان و مراکزاین پ آرهوی گفت: در شهر خرم آباد فقط می توانیم به این مراکز تذکر دهیم و حکم قضایی نداریم اما برای جلوگیری از حوادث بعدی باید جلوی فعالیت این مراکز غیرمجاز گرفته شود.